homemailsite map

 
  Západné Slovensko
Nitra

CENTRÁLNY SKLAD
Vinárska 1
951 41 Lužianky
tel: +421 37 3249 311
tel: +421 37 3249 314-5
fax: +421 37 3249 300

otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 15:30

 

Referent odbytu NR:
Vladimíra Kocianová
tel: +421 902 980 637
mail: Vladimira.Kocianova@pksolvent.sk
Martina Kucharová
tel: +421 902 980 636
mail: Martina.Kucharova@pksolvent.sk
Area Sales Manager:
Vladimír Botta

tel: +421 914 336 660
mail: Vladimir.Botta@pksolvent.sk

Malobchodný konzultant:
Tomáš Lackovič

tel: +421 902 980 607
mail: Tomas.Lackovic@pksolvent.sk
Jozef Kuča
tel: +421 902 980 698
mail: Jozef.Kuca@pksolvent.sk
Štefan Záhorský
tel: +421 902 980 696
mail: Stefan.Zahorsky@pksolvent.sk

 


 

 

Pieštany

Krajinská cesta 9
921 01 Piešťany

otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 15:30

 

Referent odbytu PN:
Katarína Dalošová
tel: +421 902 980 609
mail: Katarina.Dalosova@pksolvent.sk
Magdaléna Valová
tel: +421 902 980 611
mail: Magdalena.Valova@pksolvent.sk
Nikola Pašková
tel: +421 902 980 612
mail: Nikola.Paskova@pksolvent.sk
Dominika Dechetová
tel: +421 902 980 604
mail: Dominika.Dechetova@pksolvent.sk

 

Stredné Slovensko
Zvolen

Pod Dráhami 1703/1 960 01 Zvolen
tel: +421 45 321 1261-4
tel: +421 905 488 638
tel: +421 45 53 22 781
fax: +421 45 321 1265
fax: +421 45 53 22 781

otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 15:30

 

 

Referent odbytu ZV:
Miloslav Lotrek
tel: +421 902 980 644
mail: Miloslav.Lotrek@pksolvent.sk
Jana Lihanová
tel: +421 902 980 658
mail: Jana.Lihanova@pksolvent.sk
Ing. Martina Šufliarska
tel: +421 902 980 653
mail: Martina.Sufliarska@pksolvent.sk
Danka Benčajová
tel: +421 902 980 652
mail: Dana.Bencajova@pksolvent.sk
Miriam Kubinová
tel: +421 902 980 651
mail: Miriam.Kubinova@pksolvent.sk
 
Area Sales Manager:
Miroslav Vesel

tel: +421 905 610 848
mail: Miroslav.Vesel@pksolvent.sk

Malobchodný konzultant:
Ján Uhliar
tel: +421 902 980 693
mail: Jan.Uhliar@pksolvent.sk
Roman Jelenský
tel: +421 902 980 695
mail: Roman.Jelensky@pksolvent.sk

 

Liptovský Mikuláš

Bernoláková 14
031 01 Liptovský Mikuláš
fax: +421 44 5521 568
otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 15:30

 

 

Referent odbytu LM:
Lenka Volková
tel: +421 902 980 643
mail: Lenka.Volkova@pksolvent.sk
Katarína Uličná
tel: +421 902 980 642
mail: Katarina.Ulicna@pksolvent.sk
Východné Slovensko
Košice

Opatovská cesta 10
040 11 Košice
tel: +421 55 72 988 01-3, 674 2523
tel: +421 905 488637
tel: +421 55 6740 555
fax: +421 55 6742 523

otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 15:30

 

Referent odbytu KE:
Silvia Mattová
tel: +421 902 980 639
mail: Silvia.Mattova@pksolvent.sk
Marianna Lesniaková
tel: +421 902 980 663
mail: Marianna.Lesniakova@pksolvent.sk
Janka Vrbová
tel: +421 902 980 662
mail: Jana.Vrbova@pksolvent.sk
Area Sales Manager:
Katarína Koscelanská
tel: +421 902 980 669
mail: Katarina.Koscelanska@pksolvent.sk

Malobchodný konzultant:
Jana Míčová
tel: +421 914 336 674
mail: Jana.Micova@pksolvent.sk
Marek Jenčo
tel: +421 902 980 697
mail: Marek.Jenco@pksolvent.sk

 
 
 
 

 

 

Copyright p.k. Solvent SK, s. r. o. 2011. All rights reserved.