homemailsite map
 
Západné Slovensko
Nitra

CENTRÁLNY SKLAD
Vinárska 1
951 41 Lužianky

tel: +421 37 3249 311
tel: +421 37 3249 314-5
fax: +421 37 3249 300


otváracie hodiny:
Po-Pia 7:00 - 15:30

 

Referent odbytu NR:

Martina Homolová
tel:   +421 902 980 609
mail: Martina.Homolova@pksolvent.sk

Jana Štefaničková
tel:   +421 902 980 611
mail: Jana.Stefanickova@pksolvent.sk

Nikola Pašková
tel:   +421 902 980 612
mail: Nikola.Paskova@pksolvent.sk

Dominika Dechetová
tel:   +421 902 980 604
mail: Dominika.Dechetova@pksolvent.sk


Ľubica Bublavá
tel:   +421 902 980 636
mail: Lubica.Bublava@pksolvent.sk

 

Area Sales Manager:

Vladimír Botta

tel:   +421 914 336 660
mail: Vladimir.Botta@pksolvent.sk


Malobchodný konzultant:

Tomáš Lackovič

tel:   +421 902 980 607
mail: Tomas.Lackovic@pksolvent.sk

Jozef Kuča
tel:   +421 902 980 698
mail: Jozef.Kuca@pksolvent.sk

Štefan Záhorský
tel:   +421 902 980 696
mail: Stefan.Zahorsky@pksolvent.sk

 


 

 

Stredné Slovensko
Zvolen

Pod Dráhami 1703/1 960 01 Zvolen

tel: +421 45 321 1261-4
tel: +421 905 488 638
tel: +421 45 53 22 781
fax: +421 45 321 1265
fax: +421 45 53 22 781


otváracie hodiny:
Po-Pia 7:00 - 15:30

 

 

Referent odbytu ZV:

Miloslav Lotrek
tel:   +421 902 980 644
mail: Miloslav.Lotrek@pksolvent.sk

Jana Lihanová
tel:   +421 902 980 658
mail: Jana.Lihanova@pksolvent.sk

Ing. Martina Šufliarska
tel:   +421 902 980 653
mail: Martina.Sufliarska@pksolvent.sk

Danka Benčajová
tel:   +421 902 980 652
mail: Dana.Bencajova@pksolvent.sk

Miriam Kubinová
tel:   +421 902 980 651
mail: Miriam.Kubinova@pksolvent.sk
 
Area Sales Manager:

Miroslav Vesel

tel:   +421 905 610 848
mail: Miroslav.Vesel@pksolvent.sk


Malobchodný konzultant:

Ján Uhliar
tel:   +421 902 980 693
mail: Jan.Uhliar@pksolvent.sk

Roman Jelenský
tel:   +421 902 980 695
mail: Roman.Jelensky@pksolvent.sk

 

Liptovský Mikuláš

Bernoláková 14
031 01 Liptovský Mikuláš

fax: +421 44 5521 568

otváracie hodiny:
Po-Pia 7:00 - 15:30

 

 

Referent odbytu LM:

Lenka Volková
tel:   +421 902 980 643
mail: Lenka.Volkova@pksolvent.sk

Katarína Uličná
tel:   +421 902 980 642
mail: Katarina.Ulicna@pksolvent.sk
Východné Slovensko
Košice

Opatovská cesta 10
040 11 Košice

tel: +421 55 72 98 801-803
fax: +421 55 674 54 16


otváracie hodiny:
Po-Pia 7:00 - 15:30

 

Referent odbytu KE:

Silvia Mattová
tel:   +421 902 980 639
mail: Silvia.Mattova@pksolvent.sk

Marianna Lesniaková
tel:   +421 902 980 663
mail: Marianna.Lesniakova@pksolvent.sk

Vladimíra Kocianová
tel:   +421 902 980 637
mail: Vladimira.Kocianova@pksolvent.sk

Lucia Maková
tel:   +421 902 980 662
mail: Lucia.Makova@pksolvent.sk
Area Sales Manager:

Katarína Koscelanská
tel:   +421 902 980 669
mail: Katarina.Koscelanska@pksolvent.sk


Malobchodný konzultant:

Jana Míčová
tel:   +421 914 336 674
mail: Jana.Micova@pksolvent.sk

Marek Jenčo
tel:   +421 902 980 697
mail: Marek.Jenco@pksolvent.sk

 
 
 
 

 

 

Copyright p.k. Solvent SK, s. r. o. 2011. All rights reserved.